STRATEJİK VİZYON ÖDÜLLERİ

2016

Oktan KELEŞ

Oktan KELEŞ

Oktan Keleş Türk ve Dünya tarihi açısından önemli bilgi ve belgeleri ilk defa yayınlamasıyla bu alanda kendine haklı bir yer edinmiştir. Özellikle Türk tarihi açısından yaptığı araştırmalar ve gündeme getirdiği konularla ön plana çıkmıştır. Birçok araştırması yurt içi ve yurt dışında dizi film ve filmlere konu olmuştur.

Dr. Mahfi EĞİLMEZ

Dr. Mahfi EĞİLMEZ

İstanbul’da doğdu. Kamu kesiminde Maliye Müfettişi olarak göreve başladı. Hazine’de daire başkanı, genel müdür yardımcısı, genel müdür, müsteşar yardımcısı olarak bütün yönetim kademelerinde görev yaptıktan sonra Hazine Müsteşarı iken kamu kesiminden ayrıldı.

Mücahit YANILMAZ

Mücahit YANILMAZ

2014 Mart ayında yapılan yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkanı seçilen Mücahit Yanılmaz, şehrin geleceğe yönelik hedeflerini iyi tespit ederek plan ve programlı çalışıp sürdürülebilir bir gelişmeyi sağlamak için birçok projeye start verdi.

Mehmet BOZDAĞ

Mehmet BOZDAĞ

Mehmet Bozdağ (d. 1 Ocak 1983, Kayseri), Türk sinema, televizyon, yapımcı ve senaristidir. Tekden Film adlı yapım şirketinin ortaklarından birisidir. Şu an TRT 1'de yayınlanan Diriliş: Ertuğrul ve Yunus Emre "Aşkın Yolculuğu" dizisinin yapımcılığını ve senaristliğini...